3. Software od společnosti AutoDesk pro EDU

-- (např. AutoCAD)

 

Studenti a učitelé si mohou volně stahovat produkty společnosti AutoDesk nabízené na jejich stránkách. Jsou to produkty určené pro EDU sféru. Jedná se o plnohodnotné produkty s určitými "omezeními", která ale ničemu nebrání v plnohodnotném využití těchto produktů v rámci studia na FSv. Např. projekty vytvořené v EDU verzích jsou označované "vodoznakem" s informací, že byly vytvořeny v EDU verzi. Nestahujte si "trial" verze Autodesk programů. Ty po "X" dnech vyexpirují a budete je muset odinstalovat - jsou to jiné produkty než pro EDU.

Pro registraci na stránky společnosti AutoDesk studentům i zaměstnancům postačuje jejich privátní emailová adresa (skutečně nemusíte mít adresu z domény cvut.cz resp. fsv.cvut.cz).
Po registraci bude následovat krok ověření, že jste učitel resp. student univerzity.

Proveďte následující postup do posledního detailu tak, jak je uveden!
Je možné, že od vystavení tohoto návodu Autodesk stránky pozměnil a níže uvedený návod resp. screenshoty nebudou odpovídat skutečnosti - v tomto případně nás, prosím, na to upozorněte prostřednictvím HelpDesku.

V případě, že jste již registraci prováděli a licence Vám nebyla přidělena resp. Vám nebylo nabídnuto ověření přes UserMap, tak jste nejspíše nedodrželi níže uvedený postup. Můžete buď provést registraci na nějaký jiný email, nebo požádat u AutoDesku o zrušení registrace na stávající email v profilu Vašeho účtu (což může trvat až 30 dní) a následně provést registraci znovu.

 

Návod pro získání EDU přístupu pro studenty

Návod pro získání EDU přístupu pro vyučující

 

V případě jakýchkoliv dotazů nebo potíží vytvořte úlohu v HelpDesku, projekt "FSv_VIC_IT_Problémy a požadavky". Vyplňte svůj dotaz, případně popište problém, se kterým se potýkáte.