VIC

Informace Výpočetního centra

Pro hlášení poruch, problémy s přístupem nebo další dotazy používejte primárně HelpDesk ČVUT. Pouze v naléhavých případech volejte linku 9700 (HelpDesk FSv).

For help, questions or complaints concerning IT, use primarily HelpDesk CTU . In case of emergency only, please call 9700 (HelpDesk FCE).

Aktuálně Rámcová dohoda pro dodávky výpočetní techniky na rok 2024.
Aktuálně ČSN a ISO normy online: na rok 2024 není zatím uzavřena s provozovatelem smlouva, přístup do ČSN nefunguje. Pro přístup k ČSN Online do doby podepsání nové smlouvy mezi provozovatelem ČSN a FSv je možné použít řešení, nabízené Ústřední knihovnou ČVUT - zde. S případnými technickými problémy se prosím obracejte na knihovnu ČVUT, v tuto chvíli víme, že normy nelze tisknout a je možný paralelní přístup pouze 30 osob. Pokud je počet licencí v danou chvíli vyčerpán, vyčkejte, a zkuste to později.
11. 3. 2024 Metodický pokyn 1/2024 - Doporučené kroky pro správu a servis počítačů.
29. 2. 2024 Microsoft Excel - online školení.
2. 1. 2024 Plotrovna - ceník služeb platný od 1.1.2024.
4. 12. 2023 Víte o tom, že od září tohoto roku máte jako studenti možnost si obnovit zapomenuté Heslo ČVUT jen prostřednictvím soukromého e-mailu? Už jste si tuto funkci aktivovali? Pokud ještě ne, doporučujeme navštívit Portál FSv a pročíst odstavec Heslo ČVUT včetně vložených odkazů, nebo přímo stránku věnovanou tomuto tématu na odkaze zde.
1. 9. 2023 Kartové centrum ČVUT funguje v náhradních provozních prostorách. na ulici Jugoslávských Partyzánů 3, vchod B3, 3. patro (nad Technickou menzou). Aktuální informace zde.
21. 4. 2021 Pravidla provozu a využívání e-mailových služeb ČVUT.
7. 3. 2019 Nejčastější dotazy ohledně hesla ČVUT. Heslo ČVUT je hlavní přístupové heslo do většiny univerzitních a fakultních systémů. Jeho platnost je z bezpečnostních důvodů časově omezena na 365 dnů od jeho poslední změny. Po uplynutí této doby se heslem nepřihlásíte do žádného systému. Pokud se chcete dozvědět více informací (obecné informace, uživatelské jméno (username), kvalita hesla, první heslo, změna hesla, změna zapomenutého heslo, změna hesla po uplynutí doby platnosti), najdete je na stránkách VIC ČVUT.

Zobrazeno 9 zpráv, jsou zobrazeny všechny zprávy.

Po přihlášení se můžete registrovat k odběru novinek z této stránky.